Nasza historia

Cześć, to my – Dohop!

Szukasz niezawodnego sposobu na znalezienie najtańszych lotów na rynku? To zupełnie jak nasz założyciel Frosti Sigurjonsson w 2004 r. Pracując we Francji, chciał zmniejszyć koszty podróży do rodzinnej Islandii i napotkał niemałe trudności w znalezieniu odpowiednich połączeń. Żeby rozwiązać ten problem, wymyślił wyszukiwarkę Dohop. Jej pierwsza wersja była dostępna w 2005 r.

Od tamtej pory ciężko pracowaliśmy by rozwiązać problem Frostiego (i twój), mając na celu stworzenie najpotężniejszej wyszukiwarki lotów na świecie. Wysoki cel? Pewnie. Ale dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wygraliśmy konkurs na "Największą na Świecie Porównywarkę Lotów" na World Travel Awards w 2016 roku.

W sercu, Dohop jest po prostu łatwą w użyciu wyszukiwarką lotów. Szukamy i porównujemy loty by znaleźć najlepszą drogę pomiędzy dwoma miejscami i wtedy znajdujemy najlepsze ceny dla tych dróg. Znajdujemy też samochody na wynajem oraz pokoje hotelowe, tańsze niż inne.

Nie jesteśmy dużą firmą ale rośniemy i mamy wspaniały zespół. Kiedy nie siedzimy przy biurkach, okazjonalnie gramy w piłkarzyki a w piątki po pracy staramy się wcisnąć jedno lub dwa piwa.

Anywhere. Simple.

Chcesz wiedzieć o co chodzi z nową marką? Przeczytaj więcej tutaj